Kategorie

PROTEKT

Urządzenia i systemy produkowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości.

Nasz sprzęt stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Szczególną wagę przywiązujemy do wygody użytkowania i niezawodności naszych urządzeń, starając się jak najlepiej dostosować do rosnących wymagań odbiorców.

Wszystkie wyroby firmy PROTEKT posiadają europejskie certyfikaty CE.

Produkty ochrony osobistej firmy Protekt przeznaczone do powstrzymania upadku posiadają Certyfikaty Oceny Typu, przeprowadzone przez jednostki notyfikowane.

 • Pozioma lina kotwicząca zakończona obustronnie kauszami .Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 002

  pozioma lina kotwicząca

  Pozioma lina kotwicząca zakończona obustronnie kauszami .Fabrycznie dołączone zatrzaśniki stalowe AZ 002
  83,00
  PLN
 • AZ 019T to nowy model karabinka firmy Protekt, w którym wykorzystano innowacyjny system otwierania zamka.

  ZATRZAŚNIK ROZŁĄCZALNY

  AZ 019T to nowy model karabinka firmy Protekt, w którym wykorzystano innowacyjny system otwierania zamka.
  39,00
  PLN
 • Pytanie o Produkt MORE INFO  DATA SHEET Zatrzaśnik rozłączalny z nakrętką blokującą. Otwarcie: 25 mm Materiał: aluminium Waga: 85 g Wymiary: 119 x 80 mm Wytrzymałość statyczna: 20 kN Dopuszczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

  ZATRZAŚNIK ROZŁĄCZALNY

  Zatrzasnik rozłączalny z nakrętką blokującą.
  39,00
  PLN
 • Lina pozioma kotwicząca LP 100 TT z dwoma zatrzaśnikami AZ 022. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  POZIOMA LINA KOTWICZĄCA

  POZIOMA LINA KOTWICZĄCA ,UŻYWANA DO PRZEMIESZCZANIA SIĘ W PŁASZCZYŻNIE POZIOMEJ
  103,00
  PLN
 • Taśma do ustalania pozycji przy pracy

  Taśma do ustalania pozycji przy pracy

  Taśma do ustalania pozycji przy pracy NR.KAT.AF 600,AF 610
  129,00
  PLN
 • Taśma do ustalania pozycji przy pracy zgodna z normą PN-EN 358 o regulowanej długości max. długość 2m.

  Taśma do ustalania pozycji przy pracy AF 500 10 DŁ. 1,0 METR BEZ ZATRZAŚNIKÓW

  Taśma do ustalania pozycji przy pracy o regulowanej długości, max. długość 2 m.
  50,00
  PLN
 • Lina pomocnicza poliamidowa do instalatora liny roboczej DT 710 o średnicy 8 mm

  Lina pomocnicza DT 750 PROTEKT

  Lina pomocnicza poliamidowa do instalatora liny roboczej DT 710 o średnicy 8 mm
  3,69
  PLN
 • Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie zakończona kauszą z zatrzaśnikiem AZ 022 i pętlą.  Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.

  Pozioma lina kotwicząca LP 100 LT + AZ 022

  Pozioma lina kotwicząca poliamidowa w oplocie zakończona kauszą z zatrzaśnikiem AZ 022 i pętlą. Do stosowania podczas...
  77,49
  PLN
 • ABM/2 LB 100 - amortyzator bezpieczeństwa z podwójną linką regulowaną +zatrzaśniki 3xAZ011. Amortyzator bezpieczeństwa z podwójną regulowaną linką. Amortyzator wykonany z taśmy poliamidowej. Długość 2 m.

  Amortyzator bezpieczeństwa z podwujną linką regulowaną ABM/2 LB 100

  ABM/2 LB 100 - amortyzator bezpieczeństwa z podwójną linką regulowaną +zatrzaśniki 3xAZ011. Amortyzator bezpieczeństwa z podwójną...
  238,62
  PLN
 • ABM/LB 100 - amortyzator bezpieczeństwa z linką regulowaną +zatrzaśniki 2xAZ011. Amortyzator bezpieczeństwa z regulowaną linką. Amortyzator wykonany z taśmy poliamidowej. Max. wydłużenie amortyzatora ~1,2 m. Amortyzator bezpieczeństwa ABM z linką bezp

  Amortyzator bezpieczństwa z linką regulowaną ABM/LB 100

  ABM/LB 100 - amortyzator bezpieczeństwa z linką regulowaną +zatrzaśniki 2xAZ011. Amortyzator bezpieczeństwa z regulowaną linką....
  161,13
  PLN
 • Szelki asekuracyjne P 80E inaczej szelki bezpieczeństwa są wykonane z odcinków taśm poliamidowych odpowiednio ze sobą zszytych i połączonych ze sobą za pomocą klamer. Powstały w ten sposób układ zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo pracy.

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P 80 E ROZMIAR M-XL PROTEKT

  Szelki asekuracyjne P 80E inaczej szelki bezpieczeństwa są wykonane z odcinków taśm poliamidowych odpowiednio ze sobą zszytych i...
  553,50
  PLN
 • Szelki bezpieczeństwa typ P 40. Szelki wyposażone w tylną i przednie klamry zaczepowe.  Przewdnia klamra zaczepowa A. Regulacja pasów udowych, pasów barkowych i pasa piersiowego.  Specjalnie dostosowane do współpracy z zawiesiem dwupunktowym AT 300.

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P40 ROZMIAR M-XL

  Szelki bezoieczeństwa P40 ,tylna klamra zaczepowa ,przednia klamra zaczepowa ,klamra spinająco-regulacyjna,regulowany pas udowy.
  160,00
  PLN
 • szelki bezpieczeństa P35 chroniące przed upadkiem,tylnia klamra zaczepowa przednia klamra zaczepowa ,regulowany pas udowy

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P35 ROZMIAR M-XL PROTEKT

  Szelki bezpieczeństwa P35,tylna klamra zaczepowa ,przednia klamra zaczepowa,regulowany pas udowy.
  166,05
  PLN
 • Szelki bezpieczeństwa PROTEKT P-20 z pasem biodrowym do pracy w podparciu. Posiadają tylny punkt zaczepowy oraz regulowane pasy: udowe oraz piersiowy. Dodatkowa regulacja pionowa na wysokości klatki piersiowej.

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P20 ROZMIAR M-XL P 01 PROTEKT

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P20 ROZMIAR M-XL P 01 PROTEKT Szelki bezpieczeństwa PROTEKT P-20 z pasem biodrowym do pracy w podparciu,...
  258,30
  PLN
 • Szelki bezpieczeństwa chroniące przd upadkiemP 02 ,tylnia klamra zaczepowa ,pas do pracy z bocznymi klamrami zaczepowymi ,regulowany pas udowy rozmiar M-XXL,

  SZELKI BEZPIECZEŃSTWA P02 ROZMIAR M-XL

  Szelkli bezpieczeństwa ,chroniące przed upadkiem z wysokości
  174,66
  PLN
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 | WEGA
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl